Jdi na obsah Jdi na menu
 


MU - Viktoria Plzeň - MFK Most

3. 9. 2018

Do dnešního utkání, proti velice kvalitnímu soupeři jsme vstoupili dobře. Hned ve druhé minutě jsme si vypracovali vyloženou příležitost, kterou jsme ale bohužel neproměnili. Po celý první poločas se pak  hrál fotbal ve vysokém tempu a nasazení.

Druhá půle ale pro nás začala špatně. Po veliké chybě, která se jen tak nevidí, jsme inkasovali branku ze které byli překvapení i domácí hráči, kteří se tak bez vlastního přičinění dostali do vedení. Kluci se ale brzy oklepali ,  začali Plzeň přehrávat a s tím přicházeli i šance. Vytvořili jsme si dvě obrovské příležitosti, které jsme ale díky nedůrazu neproměnili. Až výborně zahraný přímý kop nám přinesl zasloužené vyrovnání. Branka nás ,,nakopla“ ještě víc a tlačili jsme se za vítěstvím. Bohužel v době našeho největšího tlaku jsme při špatně vyřešené herní situaci ztratili zbytečně míč a hráči Plzně brejkovou situaci využili ke vstřelení vítězné branky. Ale i přes prohru můžeme být z výkonem týmu velice spokojeni.

Výsledek : Viktoria Plzeň – MFK Most 2 : 1(0 : 0)

Branka : Klíč

Sestava : Bureš, Wittausch, Novák, Procházka, Žák(46. Přenosil),Myška(60. Kurcin), Minařík, Vlach(55.Sobota), Slabyhoud, Holdy, Klíč