Jdi na obsah Jdi na menu

MU - MFK Most U17 - Sl. Vyšehrad

12. 8. 2018

Výsledek prvního MU této sezóny rozhodl náš velice dobrý vstup do utkání. Do 25. minuty jsme hráli tak jak jsme si řekli a i díky tomu byl výsledek 3 : 0 v náš prospěch. Po této dobré pasáži jsme ale trochu polevili. Začali jsme pozdě dostupovat hráče Vyšehradu, tím pádem jsme se nedostávali k osobním soubojům a soupeř začal mít mírnou převahu. Naštěstí až na jednu situaci pracovala naše defenziva velmi dobře a poločas jsme dohráli s tříbrankovým vedením.

Druhou půli jsme začali tak, jak první končila. Hosté měli míč na kopačkách stále trochu častěji a my jsme museli být maximálně koncentrovaní abychom zbytečnou chybou nedovolili soupeři snížit. To jsme nedopustili.  Po prostřídání a přeskupení řad, jsme se naopak vrátili zpět do hry a po jedné povedené akci jsme své vedení ještě navýšili. Do konce zápasu jsme byli nebezpečnější už jen my a je jen škoda, že jsme neproměnili žádnou z dalších šancí, které jsme si vypracovali.

Výsledek : MFK Most U17 - Slavoj Vyšehrad 4 : 0 (3 : 0)

Branky: Vlach 2x, Slabyhoud, Wittausch

Sestava : Bureš, Wittausch, Novák, Procházka, Minařík(82. Žák), Bouček(28.Kurcin - 70. Sobota), Myška(62. Přenosil),Vlach(82. Juris), Slabyhoud, Klíč