Jdi na obsah Jdi na menu

Mostecký FK  U16 - FC Mělník      2:4 (2:2)

Ve druhém mistrovském podzimním kole přivítali mostečtí mladší dorostenci FC Mělník. Úvod utkání se mosteckým vydařil. V 9. minutě se hlavičkou prosadil Klíč a mostečtí šli do vedení 1:0. V 18. minutě přidal druhou branku Myška. Ve 31. minutě mostečtí zbytečně faulovali a hosté z penalty snížili na 2:1. Těsně před poločasem ve 39. minutě kopali hosté roh a po závaru před mosteckou brankou vyrovnali na 2:2. Po změně stran se mostečtí dostávali do vyložených šancí, ale ani jednu nedokázali zužitkovat v branku. To hosté byli produktivnější a v 63. a 68. minutě přidali dvě branky a tak si z Mostu odváží tři body.

Zdeněk Kopas, trenér: Vstup do utkání se nám povedl. Soupeře jsem přehrávali a vstřelili jsme i dva góly. No pak jsme nepochopitelně přestali kombinovat a nakopávali jsme míče a ještě k tomu kupily chybu za chybou. Hosté do poločasu vyrovnali a tím získali sebevědomí. To co jsme ve druhém poločase neproměnili se nedá ani komentovat. No a pak po našich hrubých chybách hosté ještě přidali dva góly a vyhráli.

Sestava Mostu: Bureš – Žák (49.Ludačka), Procházka, Antropius, Novák - Sobota (52. Kurcin Matěj), Vlach - Bouček, Juris ( 49.Čermák), Myšák - Klíč

Trenér: Robert Žák           Asistent trenéra : Václav Veselý , Zdeněk Kopas

Vedoucí : Hana Krtičková